.

.

Wildkin Деца Duffel Торба Пакет со Перница Безделник (Dinomite Диносаурусите)

Wildkin Деца Duffel Торба Пакет со Перница Безделник (Dinomite Диносаурусите)

DEN 1641.12
Количината на стоката

ПАТУВАЊЕ ВО СТИЛ – Во Wildkin, ние знаеме дека деталите се важни за вас и за вашето дете, и ние се сигурни дека нашите Duffel торба за момци и девојки и под Перница Безделник беа дизајнирани со тоа на ум. 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ОД ДЕФЕКТИ : Ние се стремиме за среќен клиент искуство!Сите наши производи се карактеризираат 90-ден производителот против дефекти - нормалното носат и солза, и злоупотреба исклучени.На Overnighter Duffle чантата, исто така, има две трајни сметководствена ремени на врвот за деца кои сакаат рачен дизајн додека Перница Безделник е дизајниран за да го подобрите вашето дете спие искуство.ОКО-ФАЌАЊЕ на ДИЗАЈН КОЈ ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ – На Duffel перниче за патување се прави од 600-denier полиестер со влага-отпорни најлон внатрешни работи за да се осигура дека без оглед на вашето дете продавници внатре остане безбедно и сува.Многу патување-friendly кат безделник кои можете да ги најдете на интернет!.

R

Слични производи