.

.

Perler Сончеви Денови Светла Боја Осигурач Мушка Кофа, 5504 компјутери (Limited Edition)

Perler Сончеви Денови Светла Боја Осигурач Мушка Кофа, 5504 компјутери (Limited Edition)

DEN 794.40
Количината на стоката

Perler пакети од монистра дојде во голем број на бои, бои и миксови, а толку многу бои го прават тоа лесно да бидете креативни!Дизајнирани да се користи со Perler pegboards и пеглање хартија, овие лесен-за-користење монистра, може да се спои заедно со домаќинство, железо или поврзани меѓу себе и заедно да се создаде многу кул дизајн.Вистински мушка големина е 5.07 mm висок x 4.77 mm широк.За возраст од 6 и нагоре.

R

Слични производи