.

.

FAKEME 8GB 16GB 3inch LCD Екран MP5 Видео Музички Медиуми Говорник Плеер FM Радио Рекордер со Слушалка и Полнење Кабел - Сина, 16GB

FAKEME 8GB 16GB 3inch LCD Екран MP5 Видео Музички Медиуми Говорник Плеер FM Радио Рекордер со Слушалка и Полнење

DEN 662.40
Количината на стоката

Smart Поставка : 2 Реприза Mode - за Рачно да ги Повторувате, Авто Реприза; 4 Рекорд Режим - Долго VOR, парична Казна VOR, Долго Rec, парична Казна Rec; 7 Режими на репродукција - Нормално, Повтори Еден, се Повторува на сите, Папка, Повторете Папка, Случајни, Интро.Поддршка за MP3,MP4,MP5, WMA, WMV, ASF, WAV, ASF, ДЕЛО формати; ID3 tag Поддршка : Лирски дисплеј овозможува Караоке.Се конвертира WMV, MPG, MPEG јас, MPEG II и AMV на нови Напредни МТВ формат со вклучен софтвер.Тајните JPEG, GIF, SWF слика датотеки да СЛИК датотеки да бидат видени од страна на Напредни МТВ со вклучен софтвер. 3 инчен LCD Екран FM Стерео Радио Видео Филм Тенок MP3 MP4 MP5 Музички Плеер Со Е-книга и Телефонски Книга Функции.Видео Поддршка : AMV формат, да обезбеди софтвер за да го конвертирате видео на AMV филм формат; Поддршка на 25 јазици : англиски / француски / германски / италијански / шпански / португалски / шведски / чешки / холандски / Danmark / полски / руски / корејски / Јапонски / Кинески итн.Опис : - 3 инчен LCD Екран FM Стерео Радио Видео Филм Тенок MP3 MP4 MP5 Музички Плеер Со Е-книга и Телефонски Книга Функции. - Поддршка MP3,MP4,MP5, WMA, WMV, ASF, WAV, ASF, ДЕЛО формати; ID3 tag Поддршка : Лирски дисплеј овозможува Караоке. - Smart Поставка : 2 Реприза Mode - за Рачно да ги Повторувате, Авто Реприза; 4 Рекорд Режим - Долго VOR, парична Казна VOR, Долго Rec, парична Казна Rec; 7 Режими на репродукција - Нормално, Повтори Еден, се Повторува на сите, Папка, Повторете Папка, Случајни, Интро. - Конвертирате WMV, MPG, MPEG јас, MPEG II и AMV на нови Напредни МТВ формат со вклучен софтвер.Тајните JPEG, GIF, SWF слика датотеки да СЛИК датотеки да бидат видени од страна на Напредни МТВ со вклучен софтвер. - Видео Поддршка : AMV формат, да обезбеди софтвер за да го конвертирате видео на AMV филм формат; Поддршка на 25 јазици : англиски / француски / германски / италијански / шпански / португалски / шведски / чешки / холандски / Danmark / полски / руски / корејски / Јапонски / Кинески итн.Спецификација : - Материјал : Метал - Size : 150x90x40mm/5.91x3.54x1.57inch - Боја : Сина - Вграден часовник - Поддршка на WINDOWS XP/Vista/2000 - Вграден микрофон за дигитални voice recording - Изградена-во FM Радио (Тјунер 87 MHz - 108 MHz) - Поддршка на датотека папка менаџмент - Батерија : Литиум-јонска Батерија battery Package Вклучува : 1 Парче MP5 Player1 Парче USB Cable1 Парче Earphone1 Парче Корисникот Manual Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

R

Слични производи