.

.

Најк Мажите е Рамно Пред Кратко

Најк Мажите е Рамно Пред Кратко

DEN 839.76
Количината на стоката

95% полиестер.Копче затворање.Дпи-ОДГОВАРА ткаенина да фитил пот подалеку и да ви помогне да бидете сува и comfortable.Zip пред со копче затворање на половината за сит, удобно се вклопуваат.Четири џеб дизајн за разноврсна складирање опции. 6.3 оз. 95% полиестер, 5% spandex Дпи-ОДГОВАРА twill.На Најк Голф Рамно Пред Шорцеви се врвна удобност и ефикасност.Со модерен изглед и голем број на опции на бои овие панталони ќе рамнотежа надвор само за било темна облека ансамбл.Овие шорцеви се PGA Tour одобрени, и ќе уживаат во нив за време на вашиот круг на голф или ноќ надвор со вашите пријатели.

R

Слични производи