.

.

SWEETV Свадба Коса Клипови во Собата,Булчински Коса Додатоци за Свадба

SWEETV Свадба Коса Клипови во Собата,Булчински Коса Додатоци за Свадба

DEN 791.76
Количината на стоката

❀Деликатна е единствениот начин да се опише овие природата инспириран коса парчиња.Тие ќе бидат одличен избор за невеста, или за некоја посебна прилика. ❀Големина : косата клип околу 4.72 инчи во должина, 3.14 инчи во ширина, бела клип мери 4.33*2.16 инч. ❀Карактеристики : Овие деликатни свадба коса додатоци карактеристики цвет дизајн, нејзиниот цвет дизајн го прави совршен комплимент за многу свадба фустани. ❀Прилики : Совршен свадба коса додатоци одговара за свадба, деверуша, цвет девојка, свадби, ангажмани, communions, партии, proms и повеќе!. ❀Пребарување SWEETV Игли/Чешел за сурфање на нашите целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции!. -Совршена завршувањето на допир за вашата свадба коса, да додадете на изгледот на класичен цвеќиња,и можат да бидат наредени заедно за да се создаде маса на цвеќиња. -Подеднакво како и убава за пратилки коса за да се даде еден допир на цветни prettiness.

R

Слични производи