.

.

Дрво Дизајни WD836A1829-36 Круг Тврдо Табела со Прилагодливи Ногарки 18-29

Дрво Дизајни WD836A1829-36 Круг Тврдо Табела со Прилагодливи Ногарки 18-29

DEN 8029.44
Количината на стоката

GREENGUARD GOLD Certified.Обложени со нашите ексклузивни Tuff-Сјај УВ заврши.Целосна -3/4" дебела солидна 36" x 36" круг тврдо врвот и 16 мерач челик нозе кои се прилагоди 18"-29" направи оваа табела голем избор за издржливост и вредност.GREENGUARD gold certified.Солидна бреза тврдо маси се изградени да трае.Целосна -3/4" дебела солидна 36" x 36" круг тврдо врвот и 16 мерач челик нозе кои се прилагоди 18"-29" направи оваа табела голем избор за издржливост и вредност.Обложени со нашите ексклузивни Tuff-Сјај УВ заврши.Внимателно заоблени безбедност аглите & рабови за максимална безбедност.Засилен екстра јаки престилки најсилните изградба е можно. 19"-30"H x 36"W x 36"Г. 18"-29" прилагодливи челик нозе вклучени, нога собранието е потребно. (10) година гаранција.Направен во U. S. A.

R

Слични производи