.

.

Новиот Microsoft Surface Pro 7 – 12.3 Touch-Screen - Intel Core i3-4GB Меморија - 128GB Цврста Состојба Диск (Најнов Модел) – Платина, VDH-00001

Новиот Microsoft Surface Pro 7 – 12.3 Touch-Screen - Intel Core i3-4GB Меморија - 128GB Цврста Состојба Диск

DEN 11925.12
Количината на стоката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Следната генерација, најдобри во класата лаптоп со подвижност на студио и таблет, па можете да го типот на допир, нерешено, пишуваат, да работат, и да играат повеќе природно.Повеќе моќни про — повеќе од 2 пати побрзо отколку површина про 6, со лаптоп класа intel core процесор и подобрена графика.Повеќе начини за да се поврзете, со двата usb ц и на usb порти, за поврзување на дисплеи, приклучни станици и повеќе, како и додатна опрема за полнење.Standout дизајн кој нема да тежат на вас долу — ултра тенок и лесен површина про 7 започнува во само 1.70 фунти.Сите денот на животниот век на батеријата до 10.5 часа, Плус способност да одат од празна за да се полни побрзо — за 80 проценти во нешто повеќе од еден час.Бесплатна Надградба на Windows 11 кога се достапни (види подолу).Опис на производот Во канцеларија, дома или en route, нова површина Про 7 приспособува на начинот на кој можете да работат со лаптоп-да-таблета флексибилност.И сега, таа обезбедува повеќе енергија од било кога, со лаптоп-класа Intel Core процесор, сите-ден на батеријата, на инстант, подобрена графика, и времето на мирување — Плус повеќе мултитаскинг конекции, вклучувајќи ги и USB-C и USB-A пристаништа.Сет Содржи : Површина Про 7, Напојување, Quick Start Водич и Безбедност и гаранција документи.

R

Слични производи