.

.

Компактен LCD Mult-Функција Флеш (e-TTL, e-TTL II, M, Мулти) за Canon EOS 1V

Компактен LCD Mult-Функција Флеш (e-TTL, e-TTL II, M, Мулти) за Canon EOS 1V

DEN 2639.76
Количината на стоката

Посветен Чевли Планината Флеш Со 8 нивоа на производство, контрола (1/128 - 1/1), Вклучувајќи Стандардни Automatic За Canon Камерите.Фокус зрак помогне за ниска осветленост.Авто shutter speed амбиент.Водич Број на 32meters (ISO 100, 105mm).Извор на енергија : 2x 1.5 V "АА" батерии (алкална, литиум, Ni Cad & Ni MH).Оваа Ставка Вклучува : 1. Флеш 2. Флеш Случај w/Појас Циклус 3. Упатство & Гаранција.

R

Слични производи