.

.

100 X Завртка во Куки 55мм X 8 3.7 Милиметри Кол. Bzp Цинк Позлатен Челик

100 X Завртка во Куки 55мм X 8 3.7 Милиметри Кол. Bzp Цинк Позлатен Челик

DEN 1860.24
Количината на стоката

водоотпорна завртки со кука.цинк позлатен кука.Завртка во Куки & Очи и Рамка очите Ние акции голем број на куки и очи со различни бои, на пример електро месинг позлатен ио, nickle позлатен нп и светли цинк позлатен bzp спектар на големини на располагање.

R

Слични производи