.

.

Рака Камиони Hua Виткање Рака Камион, Тешки Количка 100kg Капацитет, Мултифункционални Качување Скалило Количка со 6 Солидна Гумени Тркала, за Багаж, Автомобилот, Движе

Рака Камиони Hua Виткање Рака Камион, Тешки Количка 100kg Капацитет, Мултифункционални Качување Скалило Количка

DEN 7621.68
Количината на стоката

● Здрав и голем капацитет : Количка за рака камион е изградена од задебелена челични цевки, може да се одржи до 100kg капацитет и не е лесно да се тресат, кога влечење.Челични Цевки заградата и задебелена дното плоча може да се направи количка повеќе цврсти и издржливи. ● Телескопски рачка : Dolly количка карактеристики со прилагодливи telescoping рачка, можете лесно може да се прилагоди од 76cm да 114cm.Бесплатни кабелот за здрав на багажот за да додадете безбедност.Правење количка идеален за било која големината на телото товари. ● Качување 6 тркала дизајн : Алуминиум легура качување триаголник воланот е солидна и издржливи, и нашите качување скалило количка може лесно да се искачи по скалите.Со надградба на TPR гумени тркала, се зголемува за вчитување тешка тежина капацитет и стабилност, повеќе носат-отпорни, непречено користење, тивок и потрајни од други гумени тркала на пазарот. ● Компактен & Лесни:Укината големината само 44x76cm, мерење 7kg .Која е лесно за чување и одлично за патување и кампување и чување во возила, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи. ● Широка примена : Преносни Виткање Рака Камион е совршен за употреба дома, се движат, канцеларија, бизнис, патување, кампување, риболов и шопинг. ● Мултифункционален количка за рака trucks Made за движење на повеќе кутии и потешки товари, овој преклопен количка помага да се заштеди време и вирус од подвижни предмети од едно до друго место со леснотија. 1. Виткање количка се направени од задебелена челични цевки материјал и цврсти гумени тркала материјал, кои се цврсти и издржливи, можат да ги преземат 100kg без напор, носат повеќе нешта за вас. 2. Скалило-качување тркала : 6 тркала-цврсти гумени тркала, кои се молчи и да се носат-отпорни, имајќи ротација, носат-отпорни, и издржливи, шест тркала дизајн, качување по скали, удобен и работната енергија.Погоден за сите патишта.3. Задебелена дното плоча : Задебелена дното плоча нека се посилни и повеќе duarable.4. Вграден-во челична цевка рамка : Посилни од други оригинални материјали на пазарот.5. Со компактни димензии и мала тежина, можете да го поклопецот.Тоа не заземаат витално значење канцелариски простор и лесно може да се вклопи во автомобили или RVs со ограничен простор.Совршен за канцеларии, недвижности, патуваат и повеќе.● Карактеристики* Ергономски дизајн го намалува шансите за повреди, замор и болки вирус.* Направени од високо квалитетен челик лежишта, секое тркало е двојна носечка, многу издржливи и цврсти.* Минимизира замор и значително го намалува напор оди нагоре и надолу по скалите.● Specifications Name : Рака Камиони / Количка / Вреќа Truck Material : Задебелена челични цевки Тркала : Тврда гума wheels Maximum Оптоварување : 100kg Expanded големина : 44x79x114cm Telescopic висина : 76-114cm Bearing Плоча Димензии : 44x40cm Weight : за 7kg● Пакување листа : Количка *1 Bungee Кабли *2● По-продажбата на Услугата : 1. За чиста рачни мерења на локации, може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме да се разбере.2. Време на испорака : За 9-20 работни дена.Производителот Direct3. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори на вашите прашања во најкусо време, за да Добијат надоместоци и замена предмети.4. Ви посакувам среќни sho.

R

Слични производи