.

.

Сите Намена Чистењето Четки Бања Површината инјекциска смеса Плочка Када, Туш Кујна Авто Нега Чистење Алатки за Чистење на Сунѓерот Материјали 1pcbrown

Сите Намена Чистењето Четки Бања Површината инјекциска смеса Плочка Када, Туш Кујна Авто Нега Чистење Алатки

DEN 600.00
Количината на стоката

Заштеда на време,зачувување напор,ги зачувате вашите пари,Силна деконтаминација.Флексибилни и цврсти,Меур изобилство.Со се справи со дизајн, лесен за употреба, удобно.Ефикасно отстранување дамки од ' рѓа.Мал и лесен дизајн,држете удобно.Заштеда на време,зачувување напор,ги зачувате вашите пари,Силна decontamination Flexible и силна,Меур abundance With се справи со дизајн, лесен за употреба, comfortable Effectively отстрани дамките, rust Small и лесен дизајн,држете comfortable Specifications : Тежина : 35g Size : 14*8*1.2 cm Material : Увезени Алумина Emery + sponge Package се Вклучени : 1 x Алумина Emery Сунѓерот Четка.

R

Слични производи