.

.

Прилагодливи Фитнес Половината Стомак Висина Седат Прозорци Вежба Телото Половината Стомак Фитнес Опрема

Прилагодливи Фитнес Половината Стомак Висина Седат Прозорци Вежба Телото Половината Стомак Фитнес Опрема

DEN 587.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✿【TOPUNDER】.TOPUNDER е Професионална Продавачот специјализирани кај жените облека,.❖ Оваа продавница е регистриран американски бренд❖ ве Молиме пребарување "TOPUNDER" да истражуваат повеќе модни облека. ✿【Повод】Панталони, Со Палто,Јакна,Јакна,Windbreaker,Anorak,Паркови,Outerwear,Палто,Sweatshirt,Качулка,Pullover Совршен За Есен И Зима И Сите Топли Денови. ✿ Се пробие на една функција, помагајќи ти да се тркалаат стомак движење, push-up прозорци, од страна на удар, седат прозорци ,која се протега назад,лактите штица,притиснете нагоре,се проголта на обука и други спортови. ✿ Големи гумени вшмукување чаша, безбедно, се задржи стабилен.јога душеци за жени, јога мат рака јога мат жешка јога мат, јога мат за жените tpe јога мат дебели јога мат памук јога мат, јога мат за мажи големи јога мат плута јога мат, јога мат крпа јога мат за деца детска јога мат еко јога мат не се лизга јога мат високи јога мат бела јога мат еко пријателски јога мат широк јога мат сина јога мат мексиканската јога мат џеб јога мат мемориска пена, јога мат жешка јога мат крпа сива јога мат јога крпи забава јога мат евтини јога мат жени, јога мат мали јога мат дете.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спецификации : На домашна фитнес опрема која зафаќа мал простор и е лесен за користење.Точка Име : Седат прозорци Асистент Уред Материјал : Пена + Цевка од Нерѓосувачки Челик Количина : 1 PC Карактеристики : Опрема за Вежбање, Преносни, Вшмукување Чаша, Губење Тежина Вкупна Висина : 21cm (Прибл.) Вкупна Должина : 27cm (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Седат прозорци Асистент Уред.

R

Слични производи