.

.

Туш Caddy Вшмукување Чаша Постави Туш Полица Туш Кошница Туш Caddy со 4 Куки Една Секунда Инсталација БЕЗ Дупчење Отстранлив Вшмукување Туш Организатор Моќен Водоотпор?

Туш Caddy Вшмукување Чаша Постави Туш Полица Туш Кошница Туш Caddy со 4 Куки Една Секунда Инсталација БЕЗ Дупчење

DEN 791.76
Количината на стоката

【Една Секунда Инсталација】 - Без дупчење, Без завртки, Нема дупки, Без лепак, Без tools да се применуваат вшмукување чаша на туш организаторот.Едноставно изберете една мазна површина, ги тргнеме на заштитна маска и да им помогнам на одборот на "PUSH" тешко додека не слушнете "ЗДИВ", ЕДНА секунда за да ја завршите инсталацијата.Дури и дете може да го инсталирате овој туш caddy лесно. 【Мултифункционален】 - Овие вшмукување чаша туш caddy работат одлично во туш/ бања/ када/ контра врвот/ кујна/off-кампус домување/студент апартмани и повеќе.Кошница за шампон, туш гел, козметика за коса, клима уред и повеќе.Исто така, оваа bsthroom туш кошница има ограда intimated куки дизајн, можете да го рака твоите крпи, четки за тоа.Сапун држачот за бања сапун и Четка за заби носителот на четка за заби, паста за заби и шминка четки, итн. 【Обновливи】- Кога ќе треба да ги тргнеме на caddy, само се користи хард картичка да се обиде секој агол на вшмукување чаша, кога воздухот течење, да ги тргнеме од ѕид во 1 секунда.Миење на вшмукување подлога и на суви тоа е нормално(или употреба на фен), тогаш вшмукување чаша може да се користи повторно.Вчитување на капацитетот нема да се променисе уште се задржи на 22 килограми. 【Посебни Употреба】- Ова вшмукување чаша туш caddy може да се користи во бањата или кујната.Отстранлив 4 куки може да се користи за да се откажам бања топката или када, крпи, кои се земе целосно искористување на вашиот бања простор. 【Топло Совети】 - Овие моќни пластични туш caddy вшмукување чаши работат најдобро за не-porous, отпорна, мазни површини, како што се стакло, огледало, полиран метал, од нерѓосувачки челик, од пластични одбор, ѕидни плочки, зрнеста гранит, итн.Ве молиме да се потсети дека не се држиме до инјекциска смеса линија.Туш Caddy Вшмукување Чаша Постави Туш Полица Туш Кошница Туш Caddy со 4 Куки Една Секунда Инсталација БЕЗ Дупчење Отстранлив Вшмукување Туш Организатор Моќен Водоотпорен Бања Caddy Организаторот.

R

Слични производи