.

.

Назад на Училиште Снабдување Кутија Оценките К-5 - Креирајте ваш Сопствен Назад на Училиште за Полнење - 0.26 оз. Лепак Стапови - Бело - 3 Секој (Кликнете на Стил Паѓачкот

Назад на Училиште Снабдување Кутија Оценките К-5 - Креирајте ваш Сопствен Назад на Училиште за Полнење - 0.26

DEN 1562.40
Количината на стоката

0.26 оз - 3 / Пакет - Бело.Широк барел ви помага да ги чувате безбедни зафат за точни апликација.Пресврт-акција апликатори лесно се протега и retracts лепак.Nontoxic формула овозможува безбедно користење од страна на деца и возрасни.Совршен за примена на хартија, платно, фотографии, картон и повеќе.Лепак стап карактеристики лесен-за-користење, цврсто се држи формулацијата.Апликатори пресврти за употреба и retracts за складирање.Бришење на хартија, платно, фотографии и картон.Nontoxic лепак е постојан, но не се мијат надвор ако се мијат веднаш.Инаку, остатоци може да остане.Киселина-слободен лепак согласува да ASTM D4236.

R

Слични производи