.

.

Долго Природни Бран Синтетички Влакна Cosplay И забава Перики За Жените Природно Црна 26inches

Долго Природни Бран Синтетички Влакна Cosplay И забава Перики За Жените Природно Црна 26inches

DEN 626.88
Количината на стоката

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, мода, или само за забава.Перика Тип : топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Функција : Отпорни на Топлина Влакна, кои може да се навивам или straghten со ниска топлина.Предмети По Пакет : 1 Парче Only Cap Големина : Просечна Size Wigs Должина : Long Can Се Permed : Yes Material Одделение : Висока Температура Влакна.

R

Слични производи