.

.

PDGJG 16:9 Висока Осветленост Рефлексивни Проектор Екран 60 72 84 100 120 130 инчи Ткаенина Ткаенина Екран за (Големина : 130 инчи)

PDGJG 16:9 Висока Осветленост Рефлексивни Проектор Екран 60 72 84 100 120 130 инчи Ткаенина Ткаенина Екран за

DEN 376.80
Количината на стоката

Мазна, без набори:Нашите проектор екранот е направен од 92% полиестер, природен браздата-отпорен материјал, изработка на површината толку мазни што тоа не браздата дури и по повеќе набори.HD проекција слика:The-ниско транспарентност придобивките од висока густина ткаење технологијата што се користи во нашата projecter екран, што го прави нашиот projecter екран повеќе свежи и светли за да се проект на повеќето реална слика.Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета на човечкото тело и здравје.Метален слој, а мушка particlesin овој екран ќе се зголемува осветлувањето на екранот.Ви даде подобро искуство за гледање.Тоа е сива завеса, која може ефикасно да се подобри проекција контраст.Вие не треба да ја затвори вратата или windows во текот на денот.Тоа исто така може да ви донесе одлични проекција ефект искуство.Лесно да се постави:Можете да го поставите проектор на екранот во само неколку минути со куки, јажиња, нокти, двострано лента и други едноставни алатки, и го користат тоа брзо без професионална инсталација.

R

Слични производи