.

.

Боја на Оригами Поставите 50/100/200 Листови 10 Бои, Сјај Оригами Хартија, Боја на Оригами Светкавиот Хартија Премиум Занает Оригами за DIY Кран Ѕвезди Авиони Уметност Зан

Боја на Оригами Поставите 50/100/200 Листови 10 Бои, Сјај Оригами Хартија, Боја на Оригами Светкавиот Хартија

DEN 398.16
Количината на стоката

Материјал : Хартија во Боја : Ќе ја испрати од страна на случајни Големина : 10x10cm/3.9x3.9inch Пакет : 50/100/200 листови за секоја цел за вашиот избор.Премиум Квалитет Материјал : Оригами хартија подарок сет изработени од квалитетна хартија, нема да навивам во рабовите и без каква било лоша миризба; откако ќе се свитка овие убави небото оригами трудови, тие ќе се одржи на набори добро, нема да навивам во рабовите и солза.DIY Уметности и Занаети : Оригами хартија висок квалитет е погодна за виткање оригами кран, роза, цвеќиња, авиони, срца, подароци, уметности, занаети проекти; Виткање и правење занаети со член на вашето семејство може да дава мир и среќен пат.Сјајна виножито оригами хартија помага на децата да ги развијат своите рака-око координација способност.Рачно изработени така може да го подобри вашиот бебињата' интелигенција.Економска Цена : Оригами хартија е совршен за на училиште оригами лекции, големи проекти или почетник обука; Наставници може да ги учат учениците на различни видови на оригами со користење на само еден пакет.Укината трудови во посебни Божиќ подарок, или можете исто така да ги користите за декорација на вашите простории или занает проекти.

R

Слични производи