.

.

KUYH Отворено Рок Говорник,Безжична Bluetooth Звучник за Градина, Преносни Надворешен Звучник за Патио Базен Градина Дворот Рок Форма

KUYH Отворено Рок Говорник,Безжична Bluetooth Звучник за Градина, Преносни Надворешен Звучник за Патио Базен

DEN 1929.60
Количината на стоката

Уникатен дизајн : Користете интересен и уникатен дизајн, имитирајќи појавата на рок, може да биде беспрекорно се интегрира во вашата градина, базен, двор, дек или други омилени надворешна средина.Соларен погон : нема жици кои се потребни за полнење!Само ставете ја во вашиот двор и нека сонцето моќ звучници дури и за облачни денови.Bluetooth функцијата : Вграден-во 5.0 Bluetooth модул, кој може да биде директно поврзан со Bluetooth на паметни телефони и таблет компјутери, со ефективен опсег од околу 10 метри, и ефикасен и стабилен пренос.Солиден и издржливи : користење на еколошки материјали, цврсти и издржливи, добар квалитет на звукот, водоотпорен, dustproof, снег, мраз и снег.Тоа е многу погодно да се движи без жици.Двојно гаранција е удобен и удобно : Во прилог на соларна енергија, производот е исто така опремен со DC полнење порта, кои директно може да се наплаќаат со DC мобилен телефон со полначот на дожд и врнежливи денови без сонце.Име : Сончев Камен Speaker Style : A : Bluetooth, Б : Картичка верзија (Bluetooth + ТФ + далечински управувач) Bluetooth пренос на далечина : за 10 meters Frequency опсег : 100 HZ~20 KHZBattery тип : литиум battery Speaker спецификации : 4-инчен full-опсег водоотпорен speaker Working време : 10-20 часа на непрекината репродукција на целосен power Solar панел : 1.5 W висока ефикасност кристален силициум соларни panel Weight : 2.5 kg Product големина : 28*23*26cm Packing големина : 40*25*25cmpacking листата : Сончев камен звучник*1.

R

Слични производи