.

.

FXZMG DIY Глувчето Еж Хрчак Дрвена Куќа Луксузна Вила со Слајд Скала Скок Соба Мали Миленичиња Кафез Кревет Игра Играчка Подарок

FXZMG DIY Глувчето Еж Хрчак Дрвена Куќа Луксузна Вила со Слајд Скала Скок Соба Мали Миленичиња Кафез Кревет

DEN 4159.20
Количината на стоката

Забава на DIY-едноставна монтажа, производот треба да се состави од себе, лесно демонтажа и монтажа, уживаат во забавата на DIY.Да зачувате простор-два спрата, да се зачува простор.Можете да ги користите другите простор во кафез за да инсталирате повеќе играчки за хрчак да се игра со нив, и да го направи хрчак среќни секој ден.Ова може да ја намали можноста од депресија во вашиот хрчак.Обезбеди место да се игра-шарени покриви, светли бои, може да го привлече вниманието на хрчаци, нека живеат и да игра.Забавна игра-повеќе круг отвори овозможи домашни миленици да влезе и да излезе по волја, зголемување на забава на игра, погоден за повеќе домашни миленици да игра во исто време, на прозорецот се зголемува циркулацијата на воздух, домашни миленици нема да се чувствуваат спарно.Изработени од еколошки одбор, безбедно, не-иритирачки, мазна површина, и може да биде целосно измиени.Забава на DIY-едноставна монтажа, производот треба да се состави од себе, лесно демонтажа и монтажа, уживаат во забавата на DIY.Да зачувате простор-два спрата, да се зачува простор.Можете да ги користите другите простор во кафез за да инсталирате повеќе играчки за хрчак да се игра со нив, и да го направи хрчак среќни секој ден.Ова може да ја намали можноста од депресија во вашиот хрчак.Обезбеди место да се игра-шарени покриви, светли бои, може да го привлече вниманието на хрчаци, нека живеат и да игра.Забавна игра-повеќе круг отвори овозможи домашни миленици да влезе и да излезе по волја, зголемување на забава на игра, погоден за повеќе домашни миленици да игра во исто време, на прозорецот се зголемува циркулацијата на воздух, домашни миленици нема да се чувствуваат спарно.Изработени од еколошки одбор, безбедно, не-иритирачки, мазна површина, и може да биде целосно washed Description : Материјал : wood Color : пинк,blue Size : како слика show Package содржина : 1pc NOTICE : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1*мачки гнездо.

R

Слични производи