.

.

Xeen 15050t1.5 m T1.5 Cine Леќа MFT Врска 50 мм Црно

Xeen 15050t1.5 m T1.5 Cine Леќа MFT Врска 50 мм Црно

DEN 875.28
Количината на стоката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производителот гаранција може да не се применува. 4 К Fahiges полн формат ЛЕЌА.Светлосен Интензитет : Т1.5. 0.8 mm затегнувачки. 50 mm Т1.5 Xeen Cine леќа MFT планината.

R

Слични производи