.

.

Прстен за Обработка на Стап, Премиум Материјалот Прстен Enlarger Mandrel за Изработка на Накит

Прстен за Обработка на Стап, Премиум Материјалот Прстен Enlarger Mandrel за Изработка на Накит

DEN 1795.20
Количината на стоката

Одлично Искуство : Професионални накит поправка на опремата, кои ви даваат прекрасна користење на искуство.Е применливо : се Користи за проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Широко апликација.Совршено се Вклопуваат : Специјални дизајнирани за репарација и поправање на прстени, поправање и проширување прстени.Премиум Материјал : Одлично железо материјал производство, трајни и сигурна употреба, долго услуга време.Практична Алатка : Погоден за накит поправка продавница, или луѓе кои сакаат да ги менувате своите прстен, многу практична алатка.Функција : 1. Посебно дизајниран за репарација и поправање на прстени, поправање и проширување прстени.2. Погоден за накит поправка продавница, или луѓе кои сакаат да ги менувате своите прстен, многу практична алатка.3. Се користи за проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Широко апликација.4. Одлична железо материјал производство, трајни и сигурна употреба, долго услуга време.5. Професионални накит поправка на опремата, кои ви даваат прекрасна користење на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прстен Enlarger Stick Material : Железо Употреба : Проширување и поправка на прстени и други тркалезни предмети, итн.Должина : Околу. 26cm / 10.2. во Пакет Листа : 1 x Прстен Enlarger Стап.

R

Слични производи