.

.

NBHFR 1PCS Кадифен Играчки Мека Кадифен Полнети Животни Детска Играчка Троседот во Спалната соба Перница Девојка Перница за Спиење Дома Декор (Боја : Каки, Големина : 58 cm

NBHFR 1PCS Кадифен Играчки Мека Кадифен Полнети Животни Детска Играчка Троседот во Спалната соба Перница Девојка

DEN 2340.00
Количината на стоката

Материјал : кадифен, фил : PP памук.Боја класификација : каки, сива, кафена.Висина : 30 cm, 42 см, 58 cm.Строго избрани висок квалитет на кадифен, не се пролева, не белење, мазна и кожа-friendly и удобен за прегратка.Внатрешноста е исполнета со високо-квалитетни PP памук, целосно полнење, добра еластичност, посебно PP памук за играчки, здрава и еколошки.Материјал : кадифен, фил : PP cotton Color класификација : каки, сива, brown Height : 30cm, 42cm, 58cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Строго избрани висок квалитет на кадифен, не се пролева, не белење, мазна и кожа-friendly и удобен за прегратка.Внатрешноста е исполнета со високо-квалитетни PP памук, целосно полнење, добра еластичност, посебно PP памук за играчки, здрава и еколошки.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

R

Слични производи