.

.

Додаток САД 3-Prong AC DC Адаптер за Технологија STD-2427P Техника P/N: RXTD2427PQ15206 3Prong Префрлување Напојување Мозок (со 3-Prong Конектор. Ве молиме Проверете за Компатибилност со Ва?

Додаток САД 3-Prong AC DC Адаптер за Технологија STD-2427P Техника P/N: RXTD2427PQ15206 3Prong Префрлување Напојување

DEN 770.16
Количината на стоката

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ).Compatiblity : 3-Prong AC DC Адаптер За Технологија STD-2427 P Техника P/N : RXTD2427 PQ15206 3 Prong Префрлување Напојување Мозок (со 3-Prong Конектор.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.).Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека моделот на вашиот уред пред да го купат.Додаток САД 3-Prong AC DC Адаптер За Технологија STD-2427 P Техника P/N : RXTD2427 PQ15206 3 Prong Префрлување Напојување Мозок (со 3-Prong Конектор.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.).

R

Слични производи