.

.

(2000 компјутери) #10-32 X 1-1/2, Палец Завртки, Лопата Глава, Без Рамо Тип Б, Челик, Цинк Позлатен

(2000 компјутери) 10-32 X 1-1/2, Палец Завртки, Лопата Глава, Без Рамо Тип Б, Челик, Цинк Позлатен

DEN 729.60
Количината на стоката

На палец завртки се дизајнирани да бидат претворени помош на палецот и на прст.ПРОИЗВОД АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинална) : #10 - Тема на Теренот : 32 Должина (Номинална) : 1-1/2"- Категорија : Палецот Завртки - Систем на Мерење : Педа - Бренд : Aspen сврзувачки елементи®- Форма и Дизајн : Нема Рамо Тип Б - Раководител Стил : Лопата Глава - Вози Стил : усб - Тема Должина : Целосна Thread - Нишка на Ветер : Десен Темата - Материјал : Челик - Слој : Цинк Позлатен - Слој Боја : Clear NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

R

Слични производи