.

.

40cm 12 Компјутери Фудбал Прстени, Фудбал Обука Прстени, за Обучувачи Атлетиката

40cm 12 Компјутери Фудбал Прстени, Фудбал Обука Прстени, за Обучувачи Атлетиката

DEN 2030.40
Количината на стоката

Усвојување PP материјал, се чувствуваат мазна, носат‑отпорни, есен‑отпорни и со добра цврстина.Обуката прстени се задебелена со добра отпорност и висок квалитет.Боите се светли и храбар, издржливи во употреба.Совршен за брзина и агилност обука.Складирање торба е во прилог, кој е пренослив рака и лесно да се носат.Функција : 1. Усвојување PP материјал, се чувствуваат мазна, носат‑отпорни, есен‑отпорни и со добра цврстина.2. Боите се светли и храбар, издржливи во употреба.3. Обуката прстени се задебелена со добра отпорност и висок квалитет.4. Складирање торба е во прилог, кој е пренослив рака и лесно да се носат.5. Совршен за брзина и агилност обука.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Агилност Обука Rings Material : PPColor : Жолто + Сина + Црвена Производ Големина : Дијаметар : Прибл. 40 cm/15.7 in Weight : Прибл. 1153.0 g Style : 40 cm/15.7 во обука прстени со складирање bag Package Листата : 4 x Жолта Обука Rings4 x Сина Обука Прстени 4 x Црвено Обука Rings1 x Крпа Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Слични производи