.

.

69790491079 Flanged Спојка Ракав - FLA, 5, Изложени, 15.31 во OD, 12.63 во Должина

69790491079 Flanged Спојка Ракав - FLA, 5, Изложени, 15.31 во OD, 12.63 во Должина

DEN 2325.60
Количината на стоката

sleeve надворешен дијаметар : 15.31 во.серија : FLA.sleeve вкупна должина : 12.63 во.вртежен момент капацитет : 551300 во lbs.спојување големина код : 5. Speicfication : ракав надворешен дијаметар : 15.31 inseries : FLAsleeve вкупна должина : 12.63 intorque капацитет : 551300 во lbscoupling големина код : 5maximum вртежи во минута : 6450 RPMsleeve тип : Flangedtooth профил : Различни Кривина Радиус Crownbolt тип : Exposedflex type : Full Flex.

R

Слични производи