.

.

Скала 1/72 Воена Су-34 Борец Самоубиец Fullback Руските Воздухопловни Сили 2018 Легура Модел Играчка, 12.8 X 8.3 Инчен

Скала 1/72 Воена Су-34 Борец Самоубиец Fullback Руските Воздухопловни Сили 2018 Легура Модел Играчка, 12.8 X

DEN 1269.60
Количината на стоката

Ограничена на 100 Единици во Светот : 1/72 Скала Вистинска Обнова СУ-34 БОРЕЦ САМОУБИЕЦ FULLBACK РУСКИТЕ Воздухопловни Сили 2018 готовиот модел, 12.8 инчен x 8.3 инчен големина; за оние кои сакаат воена Борец, тоа е добар Изберете дома украси и подароци.Исклучителна Украси : Борец модел е убава декорација, готов производ, кој не мора да биде инсталиран, тоа не е погоден за децата да си играат; можат да бидат прикажани во еден приказ да се покаже подобар модел.Воени Знаења : SU-34 е Советската / руската висока mobile, сите временски услови, суперсоничен, двојно-седиште борба самоубиец, најголемата функција е нејзиното рамна глава.Висок Квалитет на Материјалите : главната материјал на Борец модел е еколошки легури и пластика (деца не треба да се конзумира), чиста рака-насликани, безбедно, заштита на животната средина и здравјето на луѓето; ќе можат да го користат со доверба; точни детали направи да се чувствувате подобро, да уживаат исклучителна Воени авиони модел.НАЈДОБАР ПОДАРОК : може да се доживее на вашиот воената Борец е забавно, ова е исто така одличен подарок за воени Борец модели, возрасни или деца!Уникатен дизајн, угостителски за потребите на љубителите!Тоа ќе предизвика завист на пријатели.Функција : - Скала 1/72 СУ-34 Борец Самоубиец Fullback руските Воздухопловни Сили 2018 Завршен Модел - Борец модел е завршен модел - Исклучителна детали - Материјали за безбедност и хигиена - Не само што може да се користи за играчки, уживаат DIY е забавно, но исто така да дознаете повеќе детали, можете исто така да ги красат домот декоративни модели. - Ова е добар подарок за луѓе кои сакаат пет.Забелешка : Овој модел е статична производ.Симулација модел е многу кревка.Компоненти кои транспорт или употреба можат да се поправат со лепак, без да влијаат собирање и благодарност.Не се погодни за деца под 3 години.Според возрасни е надзор!Спречување на децата од јадење тоа!Оваа слика е во реално време, бидејќи на екранот има боја разлика, боја е за повикување само!Производ параметри : - СУ-34 БОРЕЦ САМОУБИЕЦ модел - сооднос : 1/72 - Size : 12.8 инчен x 8.3 ИНЧЕН (32.5 cm x 21cm) - Материјал : Животната средина Алуминиум и Пластика - Тежина : 1kg - International certification : EN71, ASTM, IS08124 и други стручни certification Product пакување : - СУ-34 БОРЕЦ САМОУБИЕЦ модел Убава кутија.

R

Слични производи