.

.

Флексибилни Пеглање Одбор Виткање Маса Железо Пеглање Одбор Домаќинство Облека Виткање Маса Облека Заградата Храбар Пеглање Одбор Стабилна Десктоп Железо Лесно ?

Флексибилни Пеглање Одбор Виткање Маса Железо Пеглање Одбор Домаќинство Облека Виткање Маса Облека Заградата

DEN 8776.08
Количината на стоката

На Пеглање Одбор е навистина лесно да се свитка демонтажа и се многу мали место за складирање и мала тежина за транспорт.Прав-испрскаат железни цевки рѓа-отпорни и носат-отпорни на светлина издржлив и силен Лесно да се укине силна носивоста.Не-deformable челик мрежа материјал го прави производот товарот и добра губење на перформансите.Количка за дизајн складирање е поудобно не окупираат.Кат дизајн.На porous дизајн на производ има добра пропустливост на воздух и повеќе интимни дизајн.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Оваа табела врвот пеглање одбор е голем пеглање решение за оние домови беа времето и просторот се на премија.Големина : 113 X33 X55 CMNet тежина : 3 KGMaterial : висока температура отпорни плетени памучна крпа плоштадот цевка +челик plate Weight : 35 KGPackage Contents1 x Пеглање Одбор.

R

Слични производи