.

.

Моќ Ленти Плоштад со USB Вертикална Штекер Мулти-Функција со Долго-линија Моќ Лента Мулти-Дупка Plug-in Одбор Жици Одбор

Моќ Ленти Плоштад со USB Вертикална Штекер Мулти-Функција со Долго-линија Моќ Лента Мулти-Дупка Plug-in Одбор

DEN 1055.76
Количината на стоката

1. Интегрирано коло прекинато вклучите моќ одбор, изградена-во напон уреди со покажувач на интелигентни коло детектор, автоматски патувања кога на власт е преоптоварен, заштита на вашата опрема и вашиот дом. 2. Surge protector има долга продолжување мозок, кој е лесен за употреба и лесно да се продавница.Продолжување кабелот има пренапонска заштита/заштита од преоптоварување/краток спој заштита/молња заштита. 3. Оваа моќ одбор доаѓа со 4 AC-сиднеј и 3 полнење преку USB порти, кој автоматски ќе ги детектира вашиот уред и да се обезбеди најбрз полнење брзина, заштедува повеќе време. 4. Моќта одбор surge protector има е да го вклучите контрола, што може да погодно за контрола и исклучување.Долго моќ одбор дизајн може да се зачува простор и да се направи вашето биро уредната.Тоа што е мал во големина и лесен за употреба. 5. Голем проред може да биде инсталиран со големи приклучоци без блокирање едни со други, која е многу погодна за полнење повеќе уреди заедно, без разлика дали тоа се користи како приклучок за surge protector или кревет кабинетот станица за полнење, тоа може да биде надлежен. 1.❥ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Ова е две-во-едно напојување одбор со интегрирано коло прекинато вклучите и некој вграден напон-уреди со покажувач на smart коло детектор кој автоматски ќе патување кога снабдувањето со електрична енергија е преоптоварен.Surge protector има долга продолжување мозок, кој е лесен за користење.Продолжување кабелот има пренапонска заштита/заштита од преоптоварување/краток спој заштита/молња заштита.AC штекер и полнење преку USB порта автоматски ќе ги детектира вашиот уред и да се обезбеди најбрз полнење брзина, која е многу погодна за полнење повеќе уреди заедно, без блокирање на секој other2.❥ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : Школка материјал : пламен-retardant ABS material Rated напон : 110v~250v Rated струја : 10 ARated моќ : 2500 WConductor материјал : copper Power кабелот бакар основни : bold Power должина на кабелот : 1.8 метри, 2.8 метри, 4.8 meters Size : 73*58mm Number на AC дупки : 4 USB полнење дупка : 3 Scope на примена : за дома, office Type : Converter3.❥ПАКУВАЊЕ ПРЕДМЕТИ : 1 x моќ board4.❥ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го пронајдете најдоброто решение за вас.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим да ги реши вашите проблеми, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, и вашето задоволство е наш врвен приоритет! .

R

Слични производи