.

.

2022 Леново ThinkBook 15 G3 Бизнис Лаптоп, 15.6 FHD IPS Анти-Отсјај екран осетлив на допир, AMD Octa-Core Ryzen 7 5700U, Wi-Fi, HDMI, позадинско осветлување KB, Отпечатоци Читателот, Win10 Про (24GB RAM мем?

2022 Леново ThinkBook 15 G3 Бизнис Лаптоп, 15.6 FHD IPS Анти-Отсјај екран осетлив на допир, AMD Octa-Core Ryzen

DEN 19871.76
Количината на стоката

【Процесор】AMD Ryzen 7 5700 U Процесор (1.80 GHz, до 4.30 GHz Max Зголемете, 8 Јадра, 16 Конци, 8 MB Cache) AMD Radeon Графика. 【Екранот】15.6" FHD (1920 x 1080) IPS, анти-отсјај, екран осетлив на допир, 300 nits, уживајте во фотографии, филмови и игри со чист квалитет. 【RAM меморија и Складирање】RAM меморија е надграден со 24 GB high-bandwidth RAM меморија за да непречено да работи на повеќе апликации, и интернет пребарувач јазичиња сите одеднаш; Хард Диск е надогради до 1 TB PCIe NVMe Цврста Состојба Диск овозможува да брз bootup и податоци transfe. 【Технолошки Спецификации】Microsoft Windows 10 Стручни (64-bit) |1x HDMI, 2x USB-C 3.2 (Display Port и моќ за испорака), 2x USB-СО 3.2 (1 always on), 1x 4-во-1 Читач на картички, 1x приклучок за Слушалки / Микрофон Комбо, 1x RJ-45 Ethernet 720p HD со приватноста shutter Intel Безжичен Wi-Fi 802.11 секира позадинско осветлување Тастатура Отпечаток Читателот До 8 Часа траење на Батеријата. 【Вклучени во пакетот】во Комплет со Микрофибер Крпа.Ние продава компјутери со професионална надградба и прилагодување.Производителот кутија ќе се отвори страна на нашите инженери за измената и тестирање.Дефекти & флеки се значително намалени од страна на нашите во длабочината на инспекција & тестирање.Процесор : AMD Ryzen™ 7 5700 U Процесор (1.80 GHz, до 4.30 GHz Max Зголемете, 8 Јадра, 16 Конци, 8 MB Cache)Графика : AMD Radeon™ Graphics Operating систем : Microsoft Windows 10 Стручни (64-bit)Меморија : До 40 GB DDR4 SDRAMHard Диск : До 2 TB PCIe NVMe М. 2 Цврста Состојба Drive Display : 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS, анти-отсјај, екран осетлив на допир, 300 nits Touch Screen : Yes WLAN Конективност : 802.11 AC (2 x 2) & Bluetooth® 5.0 Аудио : Dolby Audio Finger Печати Читателот : Yes Backlit Тастатура : Да, со нумерички keypad Built-во HD Камера : 720p HD со приватноста shutter Ports : 1x HDMI, 2x USB-C 3.2 (Display Port и моќ за испорака), 2x USB-СО 3.2 (1 always on), 1x 4-во-1 Читач на картички, 1x приклучок за Слушалки / Микрофон Комбо, 1x RJ-45 Ethernet Color : Gray Dimensions L x W x H (инчи) : 14.05" x 9.25" x 0.74"Тежина : 3.75 lb.

R

Слични производи