.

.

Таблета Replacament Батеријата за Microsoft - Површина CR7 13.5

Таблета Replacament Батеријата за Microsoft - Површина CR7 13.5

DEN 1775.76
Количината на стоката

7.4 v 2350m Ah Литиум Полимер.Крстот Референца Уред : Microsoft - CR7-00005, Microsoft - Површина CR7 13.5",Microsoft - DAK822470 K".Крстот Референца Батерија : Microsoft.Оваа 7.4 v 2350m Ah Литиум Полимер Батерија одговара на Microsoft CR7-00005 Површината CR7 13.5 DAK822470 K".

R

Слични производи