.

.

Зеленило со Бел Божиќ Декорација | Зелена | 1 Компјутер.

Зеленило со Бел Божиќ Декорација | Зелена | 1 Компјутер.

DEN 4607.28
Количината на стоката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 вештачки Божиќ декорација. -13" H x 10" W x 10" Г. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Креирај и уникатен и стилски Божиќ декорација со овој вештачки бери.СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Ова млеко jug е совршена, како централен на вашиот Божиќ маса се Препорачува за внатрешна декоративни употреба.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Ова декорација е се направени од издржлив и квалитетот пена, пластика, метал, и смола кој е лесен за складирање и повторна употреба на следниот настан.ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Со додавање на природен допир да вашиот декор овој прекрасен аранжман ќе се создаде инстант фокусна точка за гостите.Направи вашиот одмор декорација од обичните со некои креативни додатоци.Овој Божиќ декорација карактеристики големи и мали вештачки бобинки меѓу "iced" зеленило сместена во старомоден црвено млеко стомна.Совршена како централен на вашиот Божиќ маса се Препорачува за внатрешна декоративни употреба.

R

Слични производи