.

.

Audiovox Corporation AH300WHR РКА Говорникот Жица Ѕид Плоча - Бела

Audiovox Corporation AH300WHR РКА Говорникот Жица Ѕид Плоча - Бела

DEN 339.60
Количината на стоката

Овозможува професионална инсталација на говорникот жици во ѕид плоча.Завршува во-ѕидот говорникот жица инсталации.Фиксна ѕид површина поставена за чист изглед.Боја кодирани за лесна конекција.На Audiovox Говорникот Жица Ѕид Плоча ќе ви помогне да го персонализирате вашето домашно кино со одличен квалитет на звукот каде што сакате.Насоки : 1 Кандидира говорникот жица за да монтирани електрични кутија. 2 Поврзете жица за да терминали на задната страна на ѕид плоча. 3 Бидете сигурни дека за да одговара на бојата терминали на двата жица завршува. 4 Поврзување звучници жица од звучници или приемник на ѕид плоча пред терминал, за појавување на бои.

R

Слични производи