.

.

2 Парчиња Дипломирањето Gnomes Кадифен Украси Класа на Светлата рачно изработени Gnome Décor Кадифен Кукла Украс шведски Дома Дипломирањето Партија Подароци за Наставниц

2 Парчиња Дипломирањето Gnomes Кадифен Украси Класа на Светлата рачно изработени Gnome Décor Кадифен Кукла Украс

DEN 575.76
Количината на стоката

Најдобри Валентин/ Дипломирањето/ ноќта на Вештерките/Божиќ/'с Ден Подароци : шведската елф gnome претставува добра среќа, топлина, среќа, симпатична и задоволство.МАТЕРИЈАЛИ - gnome е направена од високо квалитетни материјали.На noses и раце се полиестер ткаенини, бради се меки и долги faux крзно; и капи се направени на кадифен ткаенина која е мека на допир.ГОЛЕМИНА - 15*11*40 CM.Дипломирањето gnome е совршена декорација за вашиот дом orclassroom и можете да ги поставите каде што сакате.Во дневната соба, камин, кујната countertop, трпезариска маса, ноќната и така натаму.Исто така голема дипломирањето подарок или одмор подарок за gnome колектор, пријател, семејство, соученичка, сосед и деца.Ако имате било незадоволство со производот или големина, што гарантира 100% враќање и да ви даде целосна наплата.Или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.Најдобри Валентин/ Дипломирањето/ ноќта на Вештерките/Божиќ/'с Ден Подароци : шведската елф gnome претставува добра среќа, топлина, среќа и задоволство, cute MATERIALS - gnome е направена од високо квалитетни материјали.На noses и раце се полиестер ткаенини, бради се меки и долги faux крзно; и капи се направени на кадифен ткаенина која е мека на допир.Дипломирањето gnome е совршена декорација за вашиот дом orclassroom и можете да ги поставите каде што сакате.Во дневната соба, камин, кујната countertop, трпезариска маса, ноќната и така натаму.Исто така голема дипломирањето подарок или одмор подарок за gnome колектор, пријател, семејство, соученичка, сосед и деца.Ако имате било незадоволство со производот или големина, што гарантира 100% враќање и да ви даде целосна наплата.Или имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши вашите проблеми во најрано време.

R

Слични производи