.

.

Sellstrom 21301-10 Кожа Заварување Шлем со Штит, 10 Пасивни Филтер Lense, 3, Сива со Sellstrom

Sellstrom 21301-10 Кожа Заварување Шлем со Штит, 10 Пасивни Филтер Lense, 3, Сива со Sellstrom

DEN 1487.76
Количината на стоката

Пасивни Заварување Худ.Пасивни Заварување Хауба, 10 Леќа Сенка, 4.25" x 2.00" Гледање Area Gray Кожа аспиратор со ratchet капи е дизајниран за тесни или затворен простор.Капак и филтер плоча (вклучени) се лесно да се вчита.Објектот Заварување Худ Заварување Шлем Тип Пасивни Леќа Сенка 10 Заварување Шлем Светлина Државата 3.0 Гледање Област 4.25" x 2.00" Заварување Шлем Боја Сива Заварување Шлем Материјал Кожа Мелење Режим Не Електромагнетни Сензор Не Број на Лак Сензори 0 Преклопни Брзина, Не Оценет Покривки Ratchet Карактеристики се Идеални за Тесни/Contined Простори, Лесно Вчитување на Поклопецот и Филтер Плочи Вклучува Сенка 10 Filter/Покрие Плоча Инсталиран, Ratchet Капи.

R

Слични производи