.

.

Бентли Импулс Неограничен, 3.4 Оз

Бентли Импулс Неограничен, 3.4 Оз

DEN 838.80
Количината на стоката

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Бентли.Објавен во годината на 2018. Мирис белешки : грејпфрут, зелено јаболко, cardamom, cedar, ветивер, сандаловина, кожа, мошус и ambroxan.Број на предмети : 1. Лансиран од страна на дизајн на куќа на Бентли во 2018 година. Оваа вуди ароматични fragarnce има мешавина од грејпфрут, зелено јаболко, cardamom, cedar, ветивер, сандаловина, кожа, мошус и ambroxan.

R

Слични производи