.

.

Зајнхајзер HD 200 Про Затворени Врати Динамично Следење приклучок за Слушалки за Пишување, Играње, Мешање, Совладување, Видео или Аудио Продукција, Вршење 3M кабел w 1'8 ?

Зајнхајзер HD 200 Про Затворени Врати Динамично Следење приклучок за Слушалки за Пишување, Играње, Мешање, Совладување,

DEN 1678.80
Количината на стоката

Затворена, околу уво слушалки дизајн за да се намали амбиенталниот шум.Зајнхајзер е заштитен transducers кои што испорачуваат одличен стерео звук репродукција со моќни punchy бас.Мека уво перници и ергономски дизајн кој се обезбедат подобри одговара и удобност.Стабилна 2.0 метар издвои двострано кабел. 6.3 millimeter (1/4 инчи) стерео приклучок адаптер вклучен.На HD 200 ПРО следење слушалки направени за да се обезбеди детални и моќен звук студио каде и да сте.Без разлика дали сте на снимање на вашиот сопствен песни дома, во проба соба, на сцената, или едноставно уживаат во слушање на вашата омилена музика дома, HD 200 ПРО е вашиот идеален придружник за секој следење задача.На HD 200 ПРО нуди моќна и детални звук за секој следење задача и за секој буџет.Тоа се комбинира со ефикасна амбиентниот намалување на шумот со висока резолуција.Фокусот на вашиот микс – дома, во вашето студио или за време на настани во живо.

R

Слични производи