.

.

XZJJZ Креативни Протега Мулти-позиција на Мозоци Чаша Носителот на Купот на Носителот на Стаклена Чаша Складирање Рек наопаку Rack (Боја : Сина, Големина : 17x5.5x19cm)

XZJJZ Креативни Протега Мулти-позиција на Мозоци Чаша Носителот на Купот на Носителот на Стаклена Чаша Складирање

DEN 2072.64
Количината на стоката

Цврст и издржлив, виткање дизајн, лесен за чување.Се исуши некоја од вашиот стакло, чаши, чаши.Монтажни, Мултифункционални, 7 полици може да се одржи на 7 шишиња или чаши во исто време.Држачот е лесно да се размонтираат, лесно да се чисти, и тоа што има повеќе шупливи мозоци дупки, кои може да се направи не-контакт, лесен и санитарни.Тоа може да се користи за drainning првенства во кујната, кафуле, канцеларија, хотел и др.цврст и издржлив, виткање дизајн, лесен за чување.Се исуши некоја од вашиот стакло, чаши, чаши.Монтажни, Мултифункционални, 7 полици може да се одржи на 7 шишиња или чаши во исто време.Држачот е лесно да се размонтираат, лесно да се чисти, и тоа што има повеќе шупливи мозоци дупки, кои може да се направи не-контакт, лесен и санитарни.Тоа може да се користи за drainning првенства во кујната, кафуле, канцеларија, хотел и др.Карактеристики : Материјал : Plastic Size : стан.17x5.5x19cm/6.69"x2.16"x7.48"Боја : Зелена,Сина,Purple Package листа : 1 x Вода чашата rack Notes : ве Молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.

R

Слични производи