.

.

DYNWAVE 24 Парчиња Мини Коса Канџи Жените Мали Коса Клипови Не се Лизга Стеги Коса Додатоци - Multicolor

DYNWAVE 24 Парчиња Мини Коса Канџи Жените Мали Коса Клипови Не се Лизга Стеги Коса Додатоци - Multicolor

DEN 311.76
Количината на стоката

Косата канџи се направени од издржлив пластична смола, силна потпора, не е лесно да се скрши, можете да ги користите секој ден.Класичен дизајн, ви помогне да се направи една убава фризура и е погодна за различни активности. 24 парчиња на мини коса клипови, косата алатка и додатоци функција, слатки за жени, девојки и години.Одлично за секојдневна употреба, лесно правење на вашиот сакав коса стил.Лесно да се носат, мала големина, погодно да се стави во џебот.Опис : - 24 парчиња на мини коса клипови, косата алатка и додатоци функција, слатки за жени, девојки и години. - Класичен дизајн, ви помогне да се направи една убава фризура и е погодна за различни активности. - Лесно да се носат, мала големина, погодно да се стави во џебот. - Косата канџи се направени од издржлив пластична смола, силна потпора, не е лесно да се скрши, можете да ги користите секој ден. - Одлично за секојдневна употреба, лесно правење на вашиот сакав коса стил.Спецификација : - Материјал : Пластични+Resin Size Табела : Губење на Ноктот : 3x2.5cm/1.18x0.98inch Box Големина : 9.5x6cm/3.74x2.36inch Package Вклучува : 24 Парчиња Мини Коса Claws Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Слични производи