.

.

Изолирани Филџани Кафе, 8 МЛ, Сет од 4, Двоен Ѕид од Стакло Чаши Кафе Со Рачка Еспресо Млеко Cappuccino или Чаша Чај (250ml/8oz)

Изолирани Филџани Кафе, 8 МЛ, Сет од 4, Двоен Ѕид од Стакло Чаши Кафе Со Рачка Еспресо Млеко Cappuccino или

DEN 484.80
Количината на стоката

【Двоен Ѕид Дизајн】:Двоен слој стакло кригла сет,кул да се допре,без гори прсти.Што е уште поважно,стакло задржи потопла и постудено од нормалниот керамички чаши и еден ѕидови од стакло. 【Совршен за Топли и Ладни Пијалоци】:Чај, Кафе, Млеко, Еспресо, Cappuccino, Macchiato, Пијалак И Сок. 【Врвен Квалитет Дизајнер Стакло】:Двоен ѕид изолирани дизајн е совршен за кафе и чај љубовници.Супериорен квалитет, со висока температура отпор од -20~150℃/ -4~302°F. Нула бесплатно,100% Доведе слободни,рачно изработени. 【Идеален Подарок】:Убаво обликувани и добро спакувани во подарок кутија,овие чаши еспресо може да биде идеален подарок за вашето семејство или пријатели особено за посебни прилики како што се роденден,housewarming, свадба,партии,Ден на Мајката и сл. 【Задоволство Вети】:Ако не сте задоволни со нашите Филџани Кафе,ние и ветуваме да понуди замена или враќање на средствата.Купи со доверба ве молам. [Филџани кафе Опис]Двојно Ѕидови Дизајн : На домот, двојно ѕидови дизајн на овие чаши се врши и практична и естетска функција.На изолација ефект создава држи пијалоци топла или ладна.И тоа обезбедува прекрасен презентација елемент, давање на илузијата дека течноста во внатрешноста е да виси во воздух.Дозволете Ми да Дишеме : Со цел да се спречи стакло чаши пукна кога го користите, има мал круг дупка на дното кој им овозможува на стакло за да дишат во процесот.Тоа е печат, водата не ќе одат во!!!Пакетот содржи : 4 x Филџани Кафе [Пријателски услуги на клиентите] Ако најдете нашите Филџани Кафе имате било какви прашања,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши што е можно поскоро.

R

Слични производи