.

.

Gynnx Зголемена Светилка со Менгеме,Dimmable 10X Зголемувачот, ПРЕДВОДЕНА од 4200 Lumens,5 Инчи Зголемувачот Стакло, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Светилка Рака за Читање,Зана

Gynnx Зголемена Светилка со Менгеме,Dimmable 10X Зголемувачот, ПРЕДВОДЕНА од 4200 Lumens,5 Инчи Зголемувачот

DEN 2876.64
Количината на стоката

Gynnx dimmable LED зголемена светилка може да се користи како зголемувачот или само заедничка маса светилка.Со мека и природна светлина за заштита на вашите очи.Оваа 10 X зголемена светилка направи на high-definition оптичко стакло,што има високо ниво на транспарентност и јасност, без било боја разлика и да имаат добар зголемување ефект.На увеличително светилка со стегање растојание до 7.2 см, може да се користат во густата маса.На зголемувачот светилка рака е со користење на не ' рѓосувачки челик кој има силна поддршка на сила и стабилна, можете да го користите во долго време без да се rusty.Со ротација копчето, може да се прилагоди на секој агол сакате.Ние стоиме зад сите наши клиенти,ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас .Нашата цел е задоволството на клиентите и ние сме посветени на остварување на тоа право за вас.Постои една рака клип кој може да се користи од страна на одредување на тоа да маса.Светилка рака има вграден-во пролет, може да биде фиксиран во позиција флексибилни.Објективот главата поддржува да занишан во 360°, можете да го користите на вашиот омилен агол. 10 X Зголемување.LED Зголемена Светилка со Стега.Постои една рака клип кој може да се користи од страна на одредување на тоа да маса .Светилка рака има вграден-во пролет, може да биде фиксиран во позиција флексибилни.Објективот главата поддржува да занишан во 360°, можете да го користите на вашиот омилен агол.Се прилагодува Осветленоста од 10% до 100% .Мека, удобен и не-треперење на светилките е пријателски за вашите очи.Објективот глава може да се ротира 360 степени на лево и десно , 180 степени нагоре и надолу.На клипот, светилка главата, и светилка рака се прилагодливи.Само го движите светилка на саканата позиција.Времетраењето е помеѓу пеперутка копчиња за 18.5 секоја рака.Станот емисија дизајн го прави светлината униформа, нејзините не блескави и се избегнува повеќе сенки.Светлината е блиску до онаа на дневната светлина, па вашите очи нема да се уморни дури и кога работите или да студирате за долго време.шиење, крстот бод, изработка на накит, плетење, crocheting, quilting, beadwork, дрво, поправка на мали електроника и лемење, сликарство, цртање и многу повеќе.

R

Слични производи