.

.

10 Парчиња DIY Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон I5DX5 Овална Hairpin Cabochon Поставување на Рамка

10 Парчиња DIY Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон I5DX5 Овална Hairpin Cabochon Поставување

DEN 138.24
Количината на стоката

10 Парчиња DIY Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон I5 DX5 Овална Hairpin Cabochon Поставување на Рамка.Големината на секоја од нив : 64 x 16mm (2 33/64" x 5/8"),Внатрешен : 13 x 18mm (33/64" x 45/64").Количина : 10 Парчиња.Постојат десет илјади Накит наоди, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во време и да додадете во омилени.Ви благодариме.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, Уметност, Занает, Декорација, и др. 10 Парчиња DIY Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон I5 DX5 Овална Hairpin Cabochon Поставување на Рамка.

R

Слични производи