.

.

LoveinDIY 100Pcs Ѓердан Кабелот Crimp Крајот Капи Tassel Капи Монистра Crimps Крајот за Кожа Кабелот Занает Накит Одлуки - Сребро, 6mm

LoveinDIY 100Pcs Ѓердан Кабелот Crimp Крајот Капи Tassel Капи Монистра Crimps Крајот за Кожа Кабелот Занает

DEN 191.76
Количината на стоката

Боја : Сребро. 100 Парчиња Пластични Половина Тркалезна Форма Шарм Бел Монистра Капа Наоди.Совршен за DIY ѓердан, нараквица, обетки, внесете шарм, облека, декорација и други виси шарм.Одлично за додавање на монистра, шарм, tassel на тоа да се направи виси декорација.Материјал : Пластика.Опис : - 100 Парчиња Пластични Половина Тркалезна Форма Шарм Бел Монистра Капа Наоди - Одлично за додавање на монистра, шарм, tassel на тоа да се направи виси декорација - Совршени за DIY ѓердан, нараквица, обетки, внесете шарм, облека, декорација и други виси привлечност - Материјал : Пластика - Боја : Silver Specification : - 3 Големини : - 16.5 x 12mm / 0.65 x 0.47 инчен, внатрешна Големина : 10мм / 0.39 инчен - 15 x 10мм / 0.59 x 0.39 инчен, внатрешна Големина на : 8mm / 0.31 инчен - 12.5 х 8мм / 0.49 x 0.31 инчен, внатрешна Големина : 6mm / 0.24 inch Package Вклучува : 100 Парчиња Монистра Caps Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

R

Слични производи