.

.

Flowery Весник, Излет Лаптоп и Календар Распоред на Организаторот (Малина, A6(7 инчен))

Flowery Весник, Излет Лаптоп и Календар Распоред на Организаторот (Малина, A6(7 инчен))

DEN 205.68
Количината на стоката

На високо-одделение faux кожа маска,крос-wove ткаат,удобно допир.Mutiple внатрешните страници : Кој 12 месеци.Годишен План : 2 страници, Месечен план : сите 26 страници, Неделен план : 130 страници (65 недели), Пресуди слободни страница : 27 страници.Неделен план се базира на две страници една недела.Со Месечни, Неделни и Дневни делови, можете да се организираат и да се даде приоритет на вашиот живот во писмена форма!Ќе ви помогне лесно да се постигне работа/рамнотежа меѓу животот и да остане на вистинскиот пат!.Големина како No. 2 фотографијата е прикажано,вкупниот 98 листови 196 страници.Премиум хартија намалува мастило крварат преку.Убава и прекрасна цвет прави да се чувствувате добро секој ден.Секој месец има различни цвет форма и боја од другите месеци.Погодно за вас да се најде на вашиот планер на секој месец.Заоблени агли дизајн се повеќе убави.Цел без излет е само желба.Воспоставување на вашите цели & соништа.Се повеќе се направи и да се чувствуваат подобро, секојдневието!Тоа може да ви помогне подобро да го организирате вашиот секојдневен живот и план.Па се надевам дека вашиот сон да се обистини.Flowery Весник, Излет Лаптоп и Календар Распоред на Организаторот (Малина, A6(7 инчен)).

R

Слични производи