.

.

Дурам 3ST-EX2448-3-95 3 Двострано Мрежа Камион, 3 Полици

Дурам 3ST-EX2448-3-95 3 Двострано Мрежа Камион, 3 Полици

DEN 463.20
Количината на стоката

Агол железо и проширена метална конструкција.Здрав тубуларна притисни справи. (2) зглобот и (2) цврсти casters за сите модели.Бродови целосно да се составуваат и е подготвен за користење.Сива боја, текстура, прав грб заврши. 3 Двострано Мрежа Камион со 6" x 2" Фенолни casters, (2) цврсти и (2) зглобот, 3 полици и тубуларна притисни справи.

R

Слични производи