.

.

Renococo Конец Организатор Вез за Полнење Крстот Бод Алатка 50 Позиции Тема Организаторите - Игли Носителот Вез за Шиење Алатка, Црвена Роза, 10.8 * 4.3 * 0.8 инчи

Renococo Конец Организатор Вез за Полнење Крстот Бод Алатка 50 Позиции Тема Организаторите - Игли Носителот

DEN 278.16
Количината на стоката

Висок Квалитет : Нашиот крст бод конец организатор е направен од цврсти пластични, не е лесно да се оштети и може да се користи постојано, трајни, економски и практични.Лесно да се Класифицира : 50 позиции конец картичка може да се одржи до повеќе забен конец, и да ја задржите вашите теми метежот-слободни.Ќе трошат помалку време да се средиме вашата тема и повеќе време на везови.Smart Везана Проектот Картичка : Компактен пенлив рецки подобро вид на забен конец, лесно сортирање и чување на проекти.Тензијата произведени овозможува stitchers за да отстраните некое влакно колку што е потребно, без knotting и извртување.Совршен Подарок : Многу убаво за големи проекти, трошат помалку време средиме вашиот теми, ги задоволат секојдневните потреби и складирање и голем подарок идеја.Тие ќе направат многу забава, за кои љубовта на везови.Идеален подарок за мајка, баба, сопруга, пријатели, или вез почетници.Пакет се Вклучени : 1 x Игла Тема Организатор; 4 x Замена на Хартија(30 позиција)(Други предмети кои НЕ се вклучени).Карактеристики : Материјал : Пластични и Пена Боја : Црвена Роза, Виолетова Големина на : 10.8 * 4.3 * 0.8 инчи/ 27.5 * 11 * 2cm Тежина : 112g/ 0.25 lb Пакување Вклучува : 1 * Крстот Бод Конец Организатор (без везови нишка и игли за шиење) 4 * Празно Код Картички.

R

Слични производи