.

.

Динамичен DYNAUDIORD-Z Преносни Аудио на Bluetooth Звучници, Црвена

Динамичен DYNAUDIORD-Z Преносни Аудио на Bluetooth Звучници, Црвена

DEN 167.76
Количината на стоката

Контрола на јачина на звук, песна однапред и премотување назад.Wattage излез : x 2.5 2. Музика се игра : До 4 часа. 3.5 аудио влез за тешко конекција.Wire X динамичен преносни аудио на Bluetooth звучник (Црвено).Безжична Bluetooth слушалката е прифатлива начин да уживаат голема-труба песни насекаде во вашиот дом.Пар тоа безжично со било компатибилни стерео Bluetooth-от уред и можете да добиете добар аудио без неред на жици.Компатибилен со : Сите A2 DP Bluetooth-от уреди и 3.5 mm стерео MP3 уреди.

R

Слични производи