.

.

2 Пакет Далечински Случај Компатибилен со XRT112/ XRV4TV Smart TV на Далечинскиот, Силикони Shockproof Против Пролизгување Далечински Покрие Далечински Носителот на Кожата Ракав

2 Пакет Далечински Случај Компатибилен со XRT112/ XRV4TV Smart TV на Далечинскиот, Силикони Shockproof Против

DEN 165.12
Количината на стоката

【Компатибилен】- На Vizio XRT112 Далечински Случај компатибилен со Vizio XRT112/ XRV4 TV LCD LED TV Remote. (НАПОМЕНА : не вклучувајќи TV remote). 【Полесно да се Најде】- На XRT112 далечински заштитна маска случај сјај со светла боја светат во темница.Ајде ќе најдете лесно во текот на ноќта, способност за брзо идентификување, кој ви заштедува многу време.На Vizio XRT112 Далечински Заштитни Случај Светат во Темница по инјектираат енергија преку сончева светлина, табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон.Го прави вашиот далечински може да се најде во темнина.NOTIC : Изложување под светлата за долго време пред да го користите тоа ќе го направи тоа сјај посветла во темнината. 【Shockproof Силикони XRT112 TV Remote Покрие】- Саќе моделот обезбедува одлично во рака чувство.Силиконски Материјал може да ги заштити сите рабови дека вашето далечинско од висок пад, ефикасно да го заштити вашето далечинско од секојдневните влијание. 【XRT112 Далечински Заштитна Маска】- Криви ергономски дизајн, Лесно да се одржи.Прецизно сечење и лесна инсталација, Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции, обезбедува добра заштита за секој рабови и агли на далечинскиот управувач.Меки силиконски ракави дава сеопфатна заштита за вашето далечинско. 【XRT112 Кожата-Friendly Силиконска Маска Случај】 - Кожа пријателски и Еколошка заштита.Направи на безбеден силиконски материјал, кој е безопасен за вашите миленичиња, деца и семејства.Мие, гребнатини, dustproof, анти-изгубени, против пролизгување.Заштита на вашиот ТВ Оддалечен од прашина, гребнатини и губење.Дали сте во потрага за Далечински Поклопец на Вашиот ТВ Далечинското?Нашата Заштитна Силиконска Далечински Случај можат да ги задоволат вашите потреби!Зошто да го одберете Нашата Заштитна Силиконска Далечински Случаи Опфаќа Компатибилен Компатибилен со Vizio XRT112/ XRV4 TV LCD LED TV Remote.Лесно Да се Најде заштитна силиконска маска случај за XRT112 Замена Далечински со светла боја светат во темница.Ајде ќе најдете лесно во текот на ноќта, способност за брзо идентификување, кој ви заштедува многу време.Анти Лизга Силиконска Маска Саќе моделот обезбедува одлично во рака чувство.Силиконски Материјал може да ги заштити сите рабови дека вашето далечинско од висок пад, ефикасно да го заштити вашето далечинско од секојдневните влијание.Меки силиконски покрие дава сеопфатна заштита за вашето далечинско.Лесен за Пристап до Целосен пристап до сите копчиња, пристаништа и функции, обезбедува добра заштита за секој рабови и агли на далечинскиот управувач.Анти-прашина, Заштитни Случај На заштитни случај е анти-прашина, TV remote како нов кога заштитни случај е одземен.Заштита на вашиот ТВ Оддалечен од прашина, гребнатини, вода и да се губи.Совети ТЕЛЕВИЗОР и Далечински не се вклучени Пакет се Вклучени 2 X Заштитна Силиконска Далечински Опфаќа Случаи.

R

Слични производи