.

.

Yosooo Две-Слој Накит Кутија Организатор на Екранот за Чување Подарок Кутија за Накит Патување Преносни Складирање Случај за Earring Ѓердан Хривнија Прстен Подарок за Де

Yosooo Две-Слој Накит Кутија Организатор на Екранот за Чување Подарок Кутија за Накит Патување Преносни Складирање

DEN 2244.00
Количината на стоката

1. Направени од високо квалитетни материјали за издржливост. 2. Двоен слој за дизајн, лесно да се класифицираат накит, уредни и уредно чување, лесен за употреба. 3. Мека мушка обвивка за да се заштити вашиот накит од тоа да биде изгребани или оштетени. 4. СТП рачка има силен капацитет на носивост, трајни и удобно да се одржи. 5. На трајни заклучување на површината има добар сјај, не е лесно да избледи, и е лесен за користење.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетни материјали за издржливост. 2. Двоен слој за дизајн, лесно да се класифицираат накит, уредни и уредно чување, лесен за употреба. 3. Мека мушка обвивка за да се заштити вашиот накит од тоа да биде изгребани или оштетени. 4. СТП рачка има силен капацитет на носивост, трајни и удобно да се одржи. 5. На трајни заклучување на површината има добар сјај, не е лесно да избледи, и е лесен за користење. 6. Совршен подарок за вашите пријатели, семејство и девојки.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Производ тежина : 250g Производ материјал : Еколошки СТП+ мушка руно Производ големина : 10 *10 *5cm/3.9*3.9*1.9 инчен Изборен стил : Париз Кула, голи розова велосипед Пакет вклучуваат : Накит складирање кутија*Забелешка 1 : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Слични производи