.

.

Augusta Спортски Младите Медиум Морнарица Компресија Половина Ракав

Augusta Спортски Младите Медиум Морнарица Компресија Половина Ракав

DEN 1567.20
Количината на стоката

Полиестер,Spandex.Млади & Возрасни Компресија Обука Половина Ракав. 84% полиестер/16% spandex сплетам, Фитили влага.Мирис отпорни, Ултра тесни одговара, Рампа печатење на етикетата, 4-начин водат ткаенина овозможува поголема мобилност и го одржува обликот.Flatlock крои обезбедува удобност и се противи chafing, Raglan ракави.Совршен за Повик и Атлетски Спортски за Тренингот, Пракса, итн.Носи за Обука и сите Спортови : Фудбал, Бејзбол/Софтбол, Фудбал, Лакрос, итн.Млади & Возрасни Компресија Обука Половина Ракав. 84% полиестер/16% spandex поврзана * Фитили влага * Мирис отпорни * Ултра тесни се вклопуваат * Рампа печатење етикета * 4-насочно водат ткаенина овозможува поголема мобилност и го одржува обликот * Flatlock крои обезбедува удобност и се противи chafing * Raglan ракавите * се Носи за Обука, САЛАТА, Остварување и сите Спортови : Фудбал, Бејзбол/Софтбол, Фудбал, Лакрос, итн.

R

Слични производи